Як вивчати англійську під час тривалих перерв між заняттями


Як вивчати англійську під час тривалих перерв між заняттями

Як вивчати англійську під час тривалих перерв між заняттями.

Нескладно вивчати англійську в будь-якій точці земної кулі, що необхідно — телефон з доступом до інтернету. Ви завжди на зв'язку з тичером, учнями, що дозволить підтримувати, покращувати рівень англійської та багато іншого...але практика показує іншу ситуацію. Групове вивчення в онлайн форматі показує меншу ефективність у порівнянні з живим спілкуванням та практикою в школі англійської, і підходить як вимушений захід, як тимчасове заміщення повноцінного уроку в мовній школі. На подив багатьох, далеко не всі мають можливість займатися онлайн через питання з приміщенням, обладнанням, перебоями в роботі інтернету. Поступово учень втрачає інтерес до вивчення англійської та перестає займатися. Однак, індивідуальні заняття в онлайн форматі показують хороші результати, якщо відбуваються віч-на-віч з викладачем.

Ми хочемо дати поради та рекомендації як підтримувати, покращити рівень англійської під час відпустки, поїздок, карантинів та багатьох обставин, що заважають відвідувати улюблені курси англійської:

Онлайн заняття в індивідуальному форматі.

Увага викладача на вашому уроці, він працює з вами і більше ні з ким. Подібний варіант заміни занять можна назвати ідеальним, але не всі мають подібну можливість.

Для онлайн занять, точніше, для заміни повноцінного уроку цілком підійде інший викладач або просто носій мови. Існує безліч сервісів, що дозволяють займатися з носіями англійської, що покращить розуміння мови, розширить кругозір та відповість на багато питань.

Візьміть улюблений підручник.
Під час відпустки, будь-якої перерви між заняттями незалежно від причини, рекомендуємо повторити пройдену граматику, лексику та багато що зібрано в підручнику. Практично всі сучасні підручники англійської мають граматичну збірку з докладними прикладами та завданнями для виконання. Відмінна можливість детально розібрати пройдену граматику та закріпити пройдений матеріал, що успішно впливає на подальше застосування граматики!

Для повторення граматики можна використовувати спеціальні граматичні збірки, що відповідають рівню. Не варто вибирати підручник граматики рівня C1(Advanced), якщо ваш рівень на даний момент A2 (Pre-Intermediate). У такому разі прискорити процес навчання англійській не вийде, і призведе до багатьох питань, для вирішення яких потрібна навчальна література вашого рівня.

Перегляд фільмів/передач/серіалів англійською мовою.
Прекрасна можливість оживити чи підтримати лексику та аудіювання в цілому. Дивитись можна все, головне – цікаве. Рекомендуємо дивитися з англійськими субтитрами (не російськими).
При перегляді матеріалу можна вибрати матеріал з цікавою для нас темою. Наприклад, ми розуміємо, що наше слабке місце в граматиці - конструкція should have + V ed \ 3rd form. Чудово! У нас є час і можливість переглянути безліч навчальних відео даної тематики, що дозволить поглянути на конструкцію з різних сторін і швидше застосовувати її на практиці.
Дуже корисною вправою для перегляду відео є розбір коротких фрагментів. Якщо вас цікавить нова лексика або граматична конструкція, яка використовується в улюбленому шоу або серіалі, розберіть короткий шматочок відео (1-2 хвилини) на слова. Перекладіть незнайому лексику та повторіть її вимову. Програйте відео знову та переконайтеся, що знаєте кожне слово.

Книга

Олдскульний спосіб повторювати лексику та граматику, але завжди актуальний та ефективний. У світі представлено безліч книжок різної тематики. Вибрати конкретний тип літератури дуже просто – навчальна, художня, навчальна. Рекомендуємо вибирати художню літературу, яка відверне вас від простого заучування граматики, від багатьох вправ і звичайного навчання.

Не варто вибирати надто складну за рівнем книгу, коли одна сторінка з сотнею незнайомих слів видасться пеклом. У цьому випадку читання перетворюється на переклад, і інтерес до матеріалу йде швидко. Книга має бути адаптована під вашу англійську. Процес читання повинен відбуватися легко, спробуйте зрозуміти нові слова, виходячи з контексту, зрідка вдайтеся до словникового перекладу. Головна мета читання адаптованої літератури - зробити словниковий запас активним і прикрасити лексику безліччю слів, багато з яких вже знайомі, але не застосовуються на практиці.

Програми у телефоні.
Ви знаєте людину, яка не має мобільного телефону? У разі перерви між заняттями рекомендуємо встановити та використовувати корисні програми, що дозволяють вивчати англійську мову самостійно. Замість звичного перегляду стрічки інстаграма чи будь-якого месенджера рекомендуємо зробити кілька вправ з англійської мови для підтримки рівня загалом. Не варто покладатися і вірити багатьом програмам як повноцінній заміні заняття з професійним викладачем, але користь від використання мобільних додатків є.

Англійська як спорт.
Нам слід підтримувати себе у формі. Англійська швидко забувається у разі повного припинення занять. На жаль, мозок влаштований таким чином, просто необхідно займатися англійською регулярно, підтримувати її будь-яким способом.
У разі тривалої перерви не варто заглиблюватися у складну невідому граматику, намагатись пройти рівень максимально швидко. Найкраще закріпити знання — розібрати незрозумілі моменти конструкцій, повторити забуту лексику. Такий шлях навчання призводить до покращення результатів в аудіювання та побудові мови. Вам знайома ситуація, коли хтось із вашої групи англійської говорить краще, при цьому знає граматику гірше? Вам здається, що ви теж так можете, але щось заважає говорити швидко і просто. Вся справа в активному словниковому запасі, активному використанні граматичних конструкцій, мовних оборотів і багатьох інших, а не в пасивному, коли знаємо тисячі слів, але не використовуємо їх у спілкуванні.
Для успішного застосування знань на практиці необхідно вивчати англійську комплексно всіма можливими способами. Не варто забувати про англійську під час відпустки або робочої поїздки.

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!