Послуги

Індивідуальне навчання

Індивідуальне навчання

Індивідуальне навчання ідеально підходить для тих, хто цінує свій час і хоче досягти чітко поставленої мети.

Детальніше

Групові заняття

Групові заняття

Ви завжди бачитимете навколо себе колег, націлених на той же результат. Разом розвиватися швидше та цікавіше.

Детальніше

Підготовка до іспитів

Підготовка до іспитів

Підготовка до міжнародних іспитів будь-якої складності. Ми допоможемо вам досягти вашої мети в найкоротший термін.

Детальніше

Speaking Club

Speaking Club

Вивчення англійської мови має приносити задоволення! Розмовні клуби завжди проходять весело і стосуються абсолютно різних тем

Детальніше

Англійська для дорослих

Англійська для дорослих

Якщо ви чули теорію про те, що дорослим вивчення мов дається важче, ніж дітям, то ви просто не знайомі із сучасними освітніми методиками!

Детальніше

Курс бізнес англійської мови

Курс бізнес англійської мови

У сучасному діловому світі англійська мова стала невід'ємною складовою успішної кар'єри.

Детальніше

Курси англійської мови для початківців

Курси англійської мови для початківців

Запит на курси англійської мови для початківців у Харкові стабільно зростає. Нові можливості для саморозвитку, що відкриваються.

Детальніше

Курси англійської мови для підлітків

Курси англійської мови для підлітків

Сьогодні часто можна почути думку, що сучасні шкільні програми повноцінно готують дітей до життя в суспільстві з високим рівнем іноземної мови.

Детальніше

Курси розмовної англійської мови

Курси розмовної англійської мови

Будь-яка мова – це комунікативний інструмент. Англійська мова на сьогодні є однією з найпоширеніших мов у світі.

Детальніше

Уроки англійської мови онлайн

Уроки англійської мови онлайн

Якщо ви мрієте навчитися говорити англійською, але відчуваєте незручність на очних курсах або елементарно не знаєте з чого почати, скористайтеся нашими уроками англійської онлайн!

Детальніше

Інтенсиви з англійської

Інтенсиви з англійської

Що вибрати інтенсив чи стандартний курс англійської?

Детальніше

Курси професійної англійської мови

Курси професійної англійської мови

Якщо вашої повсякденної англійської не вистачає для роботи, якщо ви хочете підвищити рівень знань, виходом для вас будуть курси професійної англійської мови в Харкові.

Детальніше

Корпоративне навчання англійської

Корпоративне навчання англійської

Сучасні ринкові умови висувають нові вимоги успішного розвитку бізнесу.

Детальніше

Рівні англійської

Ви знаєте правила читання англійських слів, порядок побудови простих речень. Ви також вмієте ставити запитання, сказати кілька речень про себе, ситуацію і т.п. Слабке сприйняття мови на слух, але загальний сенс розмови/тексту зрозумілий. Оцінка тесту IELTS 2-2.5
Більш складна та докладна побудова речення, можливість вибудовувати розмову на різну тематику (робота, хобі, родичі тощо).
Хороше сприйняття на слух низької швидкості мови, більш предметне поняття тестів. Оцінка тесту IELTS 3-3.5
Уміння вести розмову на безліч поширених тем. Хороше сприйняття виразної мови, можливість обговорювати робочі моменти з іноземними колегами.
Оцінка тесту IELTS 4-5
Можливість говорити (з мінімальною кількістю помилок) з носієм і не замислюючись над часом, приводами тощо.
Хороше розуміння мови, гарна побудова мовлення. Ви можете дивитися фільми/серіали, розуміючи понад 90%.
Вам знайома практично вся основна граматика англійської.
Оцінка тесту IELTS 5.5-6.5
Легке сприйняття мови, мало незнайомих слів, але їхній сенс зрозумілий виходячи з контексту. Ви можете розмовляти на будь-яку тему, користуючись складними мовними оборотами, грамотною аргументацією, складними структурами побудови.
Ваша мова стає швидкою, практично без помилок.
Оцінка тесту IELTS 7-8,5
Легке сприйняття мови, з інтонаційними відтінками, особливостями діалекту, сленгу, ідіом тощо.
Бігла, вільна мова без помилок.

Важливо знати

Головним завданням занять англійською є вміння грамотно будувати мову, сприймати її на слух. Читання та письмо, безумовно, є частиною навчання, і потребують самостійного опрацювання. Розвиток грамотного мовлення практично неможливо розвинути самостійно, так як безліч моментів вимагають своїх коригувань, виправлень.

У комунікативній методиці навчання є певні межі, які визначають рівень ваших навичок та вмінь. Рівні в англійській мові мають певну структуру та послідовність. Усього в англійській мові є 6 рівнів.

Кожен із цих рівнів має свій набір граматики, свій рівень побудови мови та безлічі інших моментів. Граматика і речестворення невід'ємні, оскільки грамотна мова неможлива без знання граматики, яка є своєрідним скелетом, на якому тримаються ваші мовні конструкції. Лівіше ми наведемо короткий, умовний опис рівнів англійської мови, який дасть зразкове поняття про їхні відмінності.

Послуги English Bridge.

Групові заняття з англійської мови у Харкові.

Найпоширеніший та максимально зручний формат навчання для кожного учня! Англійську завжди приємніше вивчати в команді однодумців, бачити власний розвиток та розвиток інших учнів. Групові заняття з англійської допомагають подолати мовні бар'єри, тому що мовчати у вас просто не вдасться. Ви завжди задіяні у діалогах, ситуаційних вправах, іграх, обговореннях.

Великим плюсом групових занять можна відзначити їхню невисоку вартість порівняно з індивідуальним навчанням.

Ми пропонуємо навчання у невеликих групах (4-10 осіб) у сучасних, затишних класах у самому центрі Харкова. Кожна група ведеться висококласним викладачем із Кембриджською сертифікацією, незалежно від рівня групи (від А1 до С2). Якщо ви готові вивчати англійську мову відповідно до сучасних Європейських стандартів до методик, аудиторій, викладачів - із задоволенням чекаємо на вас на занятті!

Індивідуальне навчання англійської мови у Харкові.

Ідеальний формат навчання для тих, хто обмежений у часі або потребує спеціальної програми навчання.

Звичайно ж, величезним плюсом індивідуальних занять є увага тичера, який на всі 100% належить вам. Урок повністю складено з ваших здібностей, цілей, інтересів, термінів навчання, що підвищує ефективність заняття.

Індивідуальне навчання англійської мови підходить для студентів різного віку та рівнів англійської.

Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови.

Підготовка до тестів проходить в індивідуальному порядку, тому що ми враховуємо всі моменти, що впливають на терміни підготовки, специфіку тесту та націленість на максимальний бал здачі. У нашій школі можна підготуватися до практично будь-якого міжнародного тесту з англійської мови, оскільки багаторічний досвід викладання та кількість зданих нами тестів дозволяють розробляти програми підготовки для будь-якого учня.

Особливо хочемо виділити підготовку до IELTS тесту, який останнім часом став найпопулярнішим. Викладачі, які готують до тесту, тримають себе в тонусі та складають тест IELTS щороку протягом 15 років. Найнижча оцінка за цей час - 8.0. Ми можемо похвалитися як мінімум 13-ма студентами, чия оцінка тесту була 9.0!

Speaking Club.

Наші розмовні клуби спеціально створені для ігор, дискусій, ситуативної практики та ін. Звичайно ж, розмовні клуби - чудовий додаток до основних занять з англійської. На Speaking Club не розглядається граматика мови і немає безлічі вправ, які ми робимо у групі чи індивідуальному навчанні, але важливість спілкування англійською важко переоцінити!

Speaking club допомагає кожному, хто хоче покращити свій speaking, вимову, швидкість мови, сприйняття її на слух. Особливо коли у розмовному клубі беруть участь учні з різним рівнем мови (B1 – C2, наприклад). Спікінги завжди відбуваються у веселій атмосфері, і це чудовий спосіб провести час із користю!

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!