Англійська для дорослих


Англійська для дорослих

Англійська для дорослих

Якщо ви чули теорію про те, що дорослим вивчення мов дається важче, ніж дітям, то ви просто не знайомі із сучасними освітніми методиками! І у вас є чудова нагода познайомитися з ними на наших курсах англійської мови для дорослих і особисто переконатися в їх ефективності. Опанувати англійську мову та стати активним її користувачем для дорослої людини – доступна реальність.

Вивчення англійської мови дорослими має і низку своїх плюсів:

- Усвідомлений підхід до навчання.

- Навички концентрації уваги та здатність швидко зосереджуватися.

- Логічний підхід при засвоєнні правил, що прискорює та спрощує цей процес.

- Можливість швидко заповнити прогалини у знаннях.

Кому підходить курс англійської мови для дорослих?

- Бажаючим розширити можливості та тематики спілкування англійською мовою. Програми курсів розроблені з урахуванням сучасних потреб та охоплюють теми, бізнесу, інноваційних технологій, імміграції, креативного мислення тощо.

- тим, хто шукає можливість поєднувати вивчення англійської мови з роботою, навчанням або іншою діяльністю. Наші курси англійської пропонують максимально зручний графік.

- Бажаючим отримувати максимально повну підтримку та увагу з боку викладача. Індивідуальний підхід є запорукою успішності та результативності навчання.

Чому вибирають нашу школу англійської?

- Великий досвід та позитивна репутація. Наша школа англійської мови English Bridge працює в Харкові з 2006 року. За час існування ми змогли завоювати довіру та отримали безліч позитивних відгуків та слів подяки від учнів, кількість яких давно обчислюється тисячами.

- Висококваліфікований викладацький склад. Всі наші викладачі мають високу кваліфікацію та відповідну викладацьку/лінгвістичну освіту. Велика увага приділяється особистісним якостям викладачів та бажанню продовжувати професійний розвиток.

- Використання сучасних методик навчання. Програми наших курсів кардинально відрізняються від шаблонних шкільних тем. Ми активно стежимо за сучасними новинками освітніх методик у Європі та впроваджуємо найефективніші та найцікавіші.

- Зручне розташування. Наш офіс має зручне розташування у центрі Харкова. Ми знаходимося на вул. Пушкінська, 64, всього в 3-х хвилинах від станції метро Пушкінська та в 5-ти хвилинах від станції метро Архітектора Бекетова.

- Зручний графік занять. Слухачі курсів англійської для дорослих можуть вибрати оптимальний для себе варіант графіка навчання в ранковій, денній або вечірній групі.

Побудова уроку

Наші уроки ґрунтуються на таких правилах.

– Тільки нові європейські програми уроків. Практикується максимально наочне подання нового теоретичного матеріалу. Використовуються схеми, графічне оформлення та безліч прикладів. Це сприяє більш швидкому та легкому сприйняттю матеріалу.
– Велика власна бібліотека англійських підручників. Слухачі мають можливість користуватися найсучаснішими англійськими підручниками, які максимально адаптовані під актуальні потреби.
- 95% уроку – це практика та живе спілкування. Ми ставимо собі за мету навчити застосовувати отримані знання на практиці, почуватися впевнено та комфортно. Тому велика увага приділяється розбору та відтворенню різноманітних комунікативних ситуацій.
- Тільки корисна та нова інформація. При складанні програм використовується комплексний підхід - з багатьох різних за структурою навчальних матеріалів витягується найголовніше і найважливіше, а другорядне залишається «за бортом». Слухачі освоюють лексику, актуальну у суспільстві.

Ваш результат

- Нові перспективи у кар'єрному зростанні! Ви станете незалежним від перекладачів. Ви зможете розширити свої зв'язки в бізнесі, поповнивши їх іноземними партнерами. Для найманих працівників – це перспектива отримати більш оплачувану роботу, зокрема у міжнародних та іноземних компаніях.

- Новий рівень розуміння та сприйняття англійської мови

- Вам стане доступний перегляд фільмів та телепередач, читання книг мовою оригіналу, робота з будь-якими форматами аудіо та відео матеріалів. Ви освоїте різні рівні спілкування – від неформальної, використовуваної носіями мови у повсякденному житті до ділового.

- інтелектуальний розвиток. Вивчення мови– це унікальне тренування для мозку! Це сприяє підтримці та розвитку інтелектуальних здібностей, підвищує швидкість реакції мозку, кмітливість і навіть креативність мислення.

- Бігла розмовна мова. У вас з'явиться впевненість у спілкуванні з іноземцями. Ви без довгих роздумів правильно складатиме речення. Можливості вільного спілкування, що відкриваються, дозволять удосконалювати знання мови.

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!