Групові заняття


Групові заняття

Групові заняття з англійської мови

Чи можна ефективно вивчити англійську мову на групових заняттях? Тисячі студентів школи англійської мови English Bridge в Харкові дадуть однозначну відповідь «Так!»

Переваги групового навчання з англійської мови

Групові заняття мають свої ключові переваги.

Це цікаво

 Заняття у групі дає масу спілкування та розмовної практики для подолання мовного бар'єру, спілкування з цікавими людьми та знайомства з новими друзями.

Це ефективно

 Ефективність навчання забезпечується безліччю спеціально розроблених програм для різного рівня знання англійської мови, від загального або розмовного курсу англійської до спеціалізованих програм для співробітників нафтогазової або навіть авіаційно-космічної промисловості.

Це фінансово вигідно

 Групові заняття з англійської мови коштують дешевше, ніж індивідуальні заняття.

Це добрий стимул

Групове вивчення мови дозволяє перебувати у колі колег, які переслідують такі самі цілі, як і ви, тому спільне отримання знань має змагальний характер та можливість порівнювати свої успіхи з досягненнями інших учасників групи.

Кому підходить навчання?

Навчання англійської мови в групах є універсальним способом отримання знань для широкого кола людей. Наші курси відмінно підходять для тих, хто має такі цілі

- Розширення можливостей та тематики спілкування англійською за допомогою програм, розроблених з урахуванням сучасних потреб бізнесу, інноваційних технологій, імміграції, креативного мислення тощо.

- Поєднання вивчення англійської мови з роботою, навчанням або іншою діяльністю. Це стає можливим завдяки максимально зручному графіку, який пропонує наша школа.

- Бажання отримувати необхідні знання мови з максимально повною підтримкою та увагою з боку викладача. Завдяки індивідуальному підходу, результати та ефективність навчання завжди відповідають вимогам слухачів.

Побудова уроку

Ефективність навчання англійської в групі забезпечується правильною побудовою уроків, які передбачають отримання знань за новими європейськими програмами, де 95% занять становить корисна практика. Слухачі мовних курсів отримують необхідний обсяг нової та корисної інформації від досвідчених викладачів, носіїв англійської мови та з англійських підручників власної бібліотеки нашої школи!

Як відбувається урок

На заняттях практикується опрацювання вправ у парах та в колективі, які завжди дають позитивний ефект у розвитку ваших навичок та вмінь для використання англійської мови в реальному житті.

Займаючись у групі, ви швидше позбавляєтеся боязні говорити англійською мовою, і шляхом постійної участі в діалогах, у спілкуванні з викладачем та іншими учнями англійською мовою, ви ламаєте мовний бар'єр і плавно переходите на новий рівень знань.

Комплексна побудова уроку, сприяє кращому опрацюванню матеріалу.

Слухаючи промову співрозмовника, ви дізнаєтесь нові і повторюєте старі слова та звороти, подумки відповідаєте на поставлені викладачем питання.

Ваш результат

Групове навчання англійської мови в нашій школі англійської мови English Bridge в Харкові дає можливість досягати поставлених цілей:

- швидко та якісно опанувати англійську мову різного рівня;
- розвивати мовну спостережливість, яка допомагає навчатися в інших;
- вільно говорити з людьми, рівними за рівнем знання мови;
- обходитися без перекладача під час ділових переговорів, дебатів, обговорень у спілкуванні з колегами;
- навчатися у закордонних вишах, подорожувати світом, вести блоги для зарубіжної аудиторії;
- вибудовувати особисті стосунки з іноземними громадянами;
- вливатись у середу при переїзді на ПМП в іншу країну;
- Читати книги, дивитися фільми та отримувати інформацію мовою оригіналу;
- Підвищувати професійний рівень та самовдосконалюватися.

Знання англійської мови завжди є вагомим плюсом при розгляді кандидатур на вакансії іноземними роботодавцями.

Запрошуємо вас на навчання до нашої школи!

Записатися

Групові заняття з англійської мови

Групове вивчення мови практикується значно частіше, ніж індивідуальне. Чому ж більшість учнів вибирають саме цю форму набуття знань?

Важливі переваги

 • Записатися можна вдвох із подругою, хлопцем, колегою. Коли поруч із тобою хтось займається аналогічною справою, вона вже не здається дуже важкою. Плюс – присутній дух змагань, а після заняття можна поділитися своїми думками про почуте.
 • Викладач запитує всіх по черзі, тому у вас є можливість почути, як відповідають інші учні, дізнатися про нові слова, подумки порівняти свою відповідь з чужим.
 • Почуття скутості у сором'язливих людей швидко пройде, адже група складатиметься з людей з однаковим рівнем володіння мовою.
 • Спільне вивчення формує дух колективізму, коли хочеться виглядати не гірше за інших. Це додатково стимулює придбання знань.
 • У колективі легше проводити дебати, обговорювати інтереси, простіше висловлюватися іноземною мовою, ніж вести діалог лише з викладачем.

Коли потрібно вибирати групові заняття

    1. За неможливості оплатити індивідуальну програму навчання.
    2. Якщо заняття оплачує ваш роботодавець. Трапляється, що керівник компанії, зацікавлений у підвищенні мовного рівня у колективі, обирає школу або конкретного викладача для навчання персоналу.
    3. Ви дуже товариські, вам подобаються нові знайомства. Повною мірою виявити свої інтереси допоможе група. Тут будуть нові особи: хто знає, може, з кимось із учнів складуться дружні чи особисті стосунки.
    4. Рольові ігри, що використовуються на уроках, допомагають ширше освоїти тему, добре освоюючи схеми запитань і відповідей.
    5. Практика спілкування англійською часто проходить у клубі, у присутності носія мови. Ви почуєте природне мовлення, без особливих акцентів промовляння літер та слів – саме таке, яке можна почути від місцевих жителів за кордоном. "Зловіть" акцент, попрактикуєтеся у діалекті, ознайомитеся з ідіомами.
    6. Ті, хто любить добре попрацювати на тижні і чудово відпочити у вихідні, напевно, оберуть групові заняття по буднях. Тоді можна буде відпочивати два дні поспіль.
    7. На групові заняття англійською мовою записуються люди різного віку та цілей. Комусь потрібно для роботи або для інтернет-спілкування з іноземцями, іншого тягне за собою можливість читати літературу в оригіналі, повноцінно почуватися в шопінг-турах. Активні та допитливі люди хочуть самі, без примусу освоїти іноземну мову та розуміють, що школа їм добре допоможе у цьому.

Про що слід пам'ятати

 • Навіть якщо хочеться іноді "прогуляти" урок, згадуєш, що пропустиш матеріал. Потім доведеться вивчати його самостійно та виконувати домашнє завдання, щоб не відстати.
 • Навчання розраховане на пару місяців (залежно від запропонованого академічного годинника). Будьте готові на цей час змінити свіє дозвілля, віддавши пріоритет цій важливій справі.
 • Попередньо вивчіть розклад групових занять. Це допоможе спочатку записатися на потрібний час. Якщо через пару занять вийде так, що ви не зможете відвідувати навчання з вагомих причин, можливо, доведеться чекати наступного набору, оскільки інші групи будуть вже повністю укомплектовані людьми.

Групові заняття англійською мовою відбуваються в офісі поблизу транспортної розв'язки. До нас легко добиратися з різних куточків Харкова. Графік занять складено таким чином, щоб до нас приходили вранці, вдень чи ввечері. Ціни на навчання доступні і студентам (отримують додаткову знижку), і працюючим людям.

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!