Корпоративне навчання англійської


Корпоративне навчання англійської

Корпоративне навчання англійської

Сучасні ринкові умови висувають нові вимоги успішного розвитку бізнесу. Якщо ви прагнете опанування нових ринків, співпраці з іноземними партнерами, клієнтами та постачальниками, то професійні компетенції ваших співробітників повинні включати вільне володіння англійською мовою.

Чи є необхідність навчити нових співробітників англійської з урахуванням напряму діяльності компанії? Потрібно покращити вимову? Чи потрібно підвищити знання мови? Ефективне вирішення всіх цих завдань – корпоративне навчання англійської мови в Харкові.

Кому підходить корпоративне навчання англійської?

Коли потрібно пройти курси англійської мови в нашій школі?

- Робота з англомовними партнерами та клієнтами. Співпраця з іноземними партнерами, постачальниками та клієнтами буде перспективною та успішною лише в тому випадку, якщо ваші співробітники на достатньому рівні володіють англійською мовою. Послуги перекладачів та використання спеціальних програм є неефективним та нераціональним у масштабах бізнесу. Єдине правильне рішення – піднімати знання мови у колективі.

- Необхідність у системі контролю навчання співробітників. Недостатньо просто висунути співробітнику вимогу пройти навчання англійської мови в Харкові. Такий підхід не дозволить вам проконтролювати рівень отриманих знань та їх відповідність поставленим корпоративним завданням. Наша пропозиція корпоративного навчання англійській мові – це системне рішення з високою ефективністю та результативністю.

- Потрібна спеціалізована програма навчання англійської мови. Англійська мова у форматі корпоративного навчання передбачає освоєння ділової англійської, навички складання та ведення презентацій, удосконалення вимови та поповнення лексичного запасу словами, актуальними для сучасного бізнесу.

Побудова уроку

- Тільки сучасна англійська та актуальні теми

Ми повністю відмовилися від застарілих шаблонів і сконцентрувалися на сучасній англійській мові. Наше корпоративне навчання дозволить вашим співробітникам вільно спілкуватися з іноземними партнерами та колегами, розмовляючи з ними «одною мовою» у всіх сенсах цього висловлювання.

- Головний пріоритет – практика, практика та ще раз практика!

Заняття на 95% складаються із практики. Наша мета – навчити ваших співробітників, розмовляти, вести ділове листування, мати навички створення презентацій, а не вимагати від них виконання вправ чи запам'ятовування другорядного матеріалу. Ваші співробітники поповнюватимуть свій словниковий запас, удосконалюватимуть вимову та покращуватимуть сприйняття англійської мови на слух і все це через призму сучасних запитів бізнесу.

- Інноваційні освітні методики

Ми гарантуємо високу якість та результативність навчання. Базою для навчання є сучасні європейські освітні програми. Колектив нашої школи англійської мови – це кваліфіковані викладачі з великим досвідом та відповідною педагогічною/лінгвістичною освітою. Простоту та швидкість засвоєння матеріалу забезпечують сучасні освітні методики.

Ваш результат під час навчання у нашій школі

Головний результат корпоративного навчання англійської мови – підвищення рівня володіння мовою вашими співробітниками. Комплексність навчання дозволяє однаково добре володіти розмовною мовою, письмом та читанням.

Відзначається помітне покращення розмовної мови та сприйняття англійської мови на слух. Підвищуються комунікаційні можливості співробітників на всіх рівнях.

Вивчення англійської у колективі сприяє формуванню корпоративного духу вашої компанії. Загальна мотивація та рух до єдиної мети дає можливість працювати на загальний результат, збільшення прибутку та підвищення престижу бренду! Ви зможете впевнено почуватися на міжнародному ринку.

Як відбувається урок

Програма корпоративного навчання адаптується індивідуально до кожного замовника. Немає однакових уроків, кожен має свою тематику, але при цьому всі вони мають побудову за таким алгоритмом.

- поступове нарощування темпу.
- постійне збільшення словникового запасу з урахуванням специфіки діяльності підприємства.
- Робота з живою сучасною англійською мовою.
- Тільки актуальні для вашого бізнесу теми та матеріали.
- Багато практики та розбір комунікаційних ситуацій.

Бажаєте розвивати та розширювати свій бізнес? Бачите перспективи у співпраці із закордонними компаніями? Почніть планування з підвищення рівня англійської мови у своєму колективі. Корпоративне навчання стане запорукою успішного освоєння нових висот у кар'єрі та бізнесі!

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!