Курс бізнес англійської мови


Курс бізнес англійської мови

Курс бізнес англійської мови

У сучасному діловому світі англійська мова стала невід'ємною складовою успішної кар'єри. Англійська – одна з найпоширеніших комунікаційних мов у світі. Відповідно, для обміну інформацією, ведення переговорів та спілкування з іноземними контрагентами та клієнтами необхідне глибоке володіння діловою англійською мовою. Актуальний курс бізнес англійської пропонує школа англійської мови в Харкові.

Кому підходять курси бізнесу англійської мови?

- Фахівцям, які шукають додаткові інструменти для успішного кар'єрного зростання.
- Фахівцям, які претендують на посаду в міжнародній або іноземній компанії.
- Підприємцям, які виходять на нові ринки та планують співпрацю з іноземними контрагентами.
- Студентам, які паралельно до основного навчання хочуть вивчити ділову англійську мову, щоб мати переваги при пошуку роботи після закінчення навчання.
- Людям, які планують переїзд в іншу країну та бажають знайти застосування своїм професійним навичкам у роботі за кордоном.

Записатися на курси бізнес англійської мови можуть і фахівці, у яких на даний момент відсутні конкретні плани щодо його застосування, але вони володіють базовою англійською та хочуть бути готовими до будь-яких змін своєї кар'єри. Вивчення англійської мови в Харкові в нашій школі дає цілу низку переваг, включаючи набуття впевненості в собі, підвищення самооцінки, тренування пам'яті та розвиток ерудиції.

Побудова уроку

Головний пріоритет побудови плану уроку – акцент на практику. Опрацьовування кожної теми проводиться через практичні заняття. Значну частину уроку займає розбір комунікаційних ситуацій, розмовна мова, ділове листування та підготовка презентацій.

На заняттях задіяна лише актуальна англійська і сучасні бізнес теми. Під час укладання програми курсу використовуються європейські освітні програми. Весь навчальний матеріал детально опрацьовується методистами, які відсівають усю другорядну інформацію, концентруючи навчання на важливому та актуальному.

Ваш результат

Слухачі, пройшовши курс бізнес англійської мови в Харкові в нашій школі, набувають наступних практичних знань та навичок в галузі бізнесу англійською мовою.

- Підготовка та стратегія проведення ділових переговорів.
- Ефектність переговорів із застосуванням бізнес-лексики правильно побудованих граматичних структур.
- Управління різними етапами переговорного процесу та вирішення складних ситуацій.
- Розробка та структурування презентацій англійською мовою.
- Доступне та правильно структуроване подання інформації англійською.
- Розширення бізнес лексики та здатність підтримати розмову на будь-яку актуальну бізнес тему.
- Бігла розмовна мова та покращення вимови.
- Навички ділового листування англійською мовою.

Як відбувається урок?

У ході уроку:

- Розширюється словниковий запас бізнес-лексикою;
- Вдосконалюється вимова;
- практикується живе мовлення на різні бізнес теми;
- закріплюються базові знання англійської граматики та основних принципів побудови англійської мови;
- відпрацьовуються типові комунікаційні ситуації, характерні для переговорного процесу, презентацій та спілкування з іноземними партнерами.

Чому ми?

Школа англійської мови в Харкові – це вибір тих, хто серйозно і відповідально ставиться до вивчення бізнесу англійської мови. Наші педагоги мають високу кваліфікацію та достатній досвід, щоб доступно та ємно донести достатню для кар'єрного зростання ділову англійську. Від слухачів вимагається бажання та готовність працювати.

У нас є необхідна база для вивчення бізнес англійської мови та застосовуються новітні освітні методики, що гарантує якість навчання та високу результативність процесу.

Одна з додаткових переваг – доступна ціна курсу бізнес англійської мови в Харкові. Офіс школи англійської мови у Харкові розташований у центрі міста, за кроковою близькістю від станції метро Пушкінська.

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!