Курси англійської мови для підлітків


Курси англійської мови для підлітків

Курси англійської мови для підлітків

Сьогодні часто можна почути думку, що сучасні шкільні програми повноцінно готують дітей до життя в суспільстві з високим рівнем іноземної мови. Справді, освітня система суттєво змінилася за останні роки, стала досконалішою та іноземним мовам приділяється більше уваги. Але чи завжди цього виявляється достатньо? Наскільки шкільна програма адаптована до сучасних запитів суспільства? І що робити, якщо дитині не вистачає індивідуального підходу, відзначаються прогалини в мовних навичках або навіть неуспішність.

Ефективне, практичне та доступне рішення – курси англійської мови для дітей та підлітків у Харкові.

Кому підходять курси англійської мови для підлітків

- Результати шкільного навчання не дають бажаного результату

У школі можуть бути задіяні застарілі програми та шаблонні теми, які адаптовані під сучасні реалії. Вони не дають змоги освоїти актуальну англійську мову.

- Наближення дати складання ДПА, ЗНО та інших іспитів

Підготовка до іспитів – це завжди копіткий процес, коли необхідно освіжити та впорядкувати наявні знання, заповнити прогалини та отримати поглиблені навички. Програма наших курсів забезпечує системний підхід до навчання та гарантує якісну підготовку до іспитів.

- розглядається перспектива навчання за кордоном

Життя та навчання за кордоном висуває вимоги до більш глибокого знання мови. Це необхідно для можливості вільного спілкування з носіями мови та простого засвоєння навчальної програми іноземною мовою.

- Потрібен зручний графік навчання

Щоденний графік сучасного школяра є дуже насиченим. На наших курсах англійської мови для підлітків у Харкові є можливість обрати навчання у ранкових, денних чи вечірніх групах.

Чому варто вибрати нашу школу англійської мови

- Великий досвід та бездоганна репутація

Наша школа англійської мови English Bridge у Харкові успішно працює з 2006 року. За 14 років існування ми змогли продемонструвати свою компетенцію, ефективність та високу якість навчання. Кількість наших учнів обчислюється тисячами і всі вони залишили найкращі відгуки про нас.

- Висока кваліфікація викладацького складу

Колектив викладачів складається із захоплених, досвідчених та висококваліфікованих фахівців. Всі наші викладачі мають відповідну педагогічну/лінгвістичну освіту. Постійно відбуваються підвищення кваліфікації та впроваджують інноваційні освітні методики.

- Сучасні освітні методики та лише актуальні програми

Усі програми курсів англійської мови для дітей та підлітків адаптовані під сучасні вимоги. Застосовується комплексність у навчанні. Це забезпечує оптимальний баланс між базовими мовними навичками. Ми гарантуємо високу ефективність навчання.

- Доступна ціна

Вартість наших послуг є прийнятною та доступною для різних категорій слухачів. Ціна на курси з англійської мови є конкурентоспроможною, має чітке та прозоре обґрунтування, що сприяє побудові довірчих відносин з клієнтами.

- Зручне розташування школи

Ми подбали про те, що відвідування нашої школи було зручним для мешканців будь-якого району Харкова. Наш сучасний офіс знаходиться в самому центрі Харкова, за кроковою доступністю від станцій метро Пушкінська та Архітектора Бекетова за адресою вул. Пушкінська,64.

Принципи побудови уроку

- Наочність

Усі нові теми, правила та матеріали подаються з максимальною наочністю, використовуються графічні інструменти та схеми. Це значно спрощується та прискорює засвоєння матеріалу, особливо для підлітків, які є представниками покоління візуалів.

- Комплексність підходу

Програми з вивчення англійської розроблені таким чином, щоб досягти оптимального балансу подачі всіх необхідних мовних навичок - аудіювання, говоріння, читання та письма. Кожному з навичок приділяється необхідна увага, що у результаті дозволяє підліткам отримати достатній рівень подальшого навчання за кордоном.

- Пріоритет для практики та живого спілкування

На 80% наші уроки для підлітків складаються з практики та живого спілкування. Кожна нова тема вивчається через призму сучасності, тому ви не зустрінете застарілих шаблонів. Урок будується на опрацюванні різних комунікативних ситуацій.

- Актуальна англійська мова

Сучасна англійська мова, як і будь-яка інша, має свої нюанси в побуті та розмовній мові. Тому наші учні освоюють також і неформальний формат англійської мови, який допоможе їм вільно спілкуватися з англомовними однолітками та іншими носіями мови у повсякденності на будь-які актуальні теми – від бізнесу та технологій до літератури, культури та хобі.

Ваш результат навчання на курсах англійської мови для підлітків

- Отримання ґрунтовної граматичної та лексичної бази
- Удосконалення мовних навичок та нарощування рівня володіння англійською мовою
- можливість вільного спілкування, високий рівень розмовної мови.
- розвиток ерудиції, знайомство з культурою та менталітетом носіїв мови.
- Удосконалення вимови.

Додаткова користь курсів англійської для підлітків

Крім основних цілей та завдань з освоєння англійської мови, які вирішують курси англійської мови для дітей та підлітків у Харкові від  школи English Bridge, відзначається їх додатковий позитивний ефект:

- Поліпшення пам'яті;
- Вміння концентрувати увагу;
- Здатність до посидючості;
- спрямованість на результат;
- розвиток гнучкості розуму та креативного мислення.


Ласкаво просимо до нашої школи за новими знаннями!

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!