Курси англійської мови для початківців


Курси англійської мови для початківців

Курси англійської мови для початківців

Запит на курси англійської мови для початківців у Харкові стабільно зростає. Нові можливості для саморозвитку, професійної реалізації та подорожей, що відкриваються, вивели вивчення іноземних мов в один із пріоритетів сучасної людини.

Здавалося б, проблема з володінням англійською не повинна бути масштабною, оскільки це найбільш поширена іноземна мова, яка вивчається у загальноосвітній школі. Але реалії такі, що у школах який завжди вдається отримати бажані мовні навички. Дуже часто викладачі «старого гарту» використовують і такі ж неактуальні методики навчання, відсутній акцент на розмовній мові, програма насичена великою кількістю другорядної інформації. Заради справедливості слід зазначити, що й усвідомлення необхідності вивчення англійської може прийти до людини у зрілому віці.

Кому підходять курси англійської мови для початківців?

- Наявність деякого досвіду вивчення мови. Поверхневі знання, отримані у школі чи іншому навчальному закладі, спроби самостійного вивчення за допомогою підручників, перегляду фільмів мовою оригіналу та прослуховування аудіо записів.

- Немає жодної початкової бази володіння англійською мовою. Вивчення у школі та освітніх закладах інших іноземних мов. Бажання поповнити свій мовний арсенал англійською.

- Зазнаєте дискомфорту через незнання англійської мови та обмеженість своїх можливостей. Незнання англійської стримує реалізацію ваших планів та бажань. Ви обмежуєте себе в подорожах, тому що відчуваєте незручність та дискомфорт через мовний бар'єр. Маєте високу професійну кваліфікацію, але не можете претендувати на престижну посаду у міжнародній компанії, тому що не володієте англійською мовою.

Чому вам варто вибрати саме нашу школу англійської мови

- Провідна школа англійської мови у Харкові. Наша школа працює понад 14 років. За час роботи ми здобули високу репутацію та отримали подяку від тисяч учнів.

- Актуальні програми навчання. Ми використовуємо лише сучасні та актуальні програми та методики навчання європейського зразка. Наші учні мають доступ до великої бібліотеки сучасних англійських підручників.

- Досвід та висока кваліфікація викладацького складу. Усі викладачі школи англійської мови English Bridge мають відповідну кваліфікацію та великий досвід. Багато викладачів мають міжнародні сертифікати, що підтверджують їх кваліфікацію. А головне, це захоплені та віддані своїй справі люди.

- Зручне розташування. Наш сучасний комфортабельний офіс знаходиться у самому центрі Харкова за адресою вул. Пушкінська 64. Безпосередня близькість станцій метро Пушкінська та Архітектора Бекетова, робить доступним та зручним відвідування школи.

- Доступна вартість послуг. Ціни навчання на наших курсах англійської є цілком прийнятними та доступними для різних категорій слухачів.

Як відбувається урок?

- План уроку формується актуальною сучасною англійською. З нами ви можете забути про розмови на ті самі шаблонні теми, які давно втратили свою актуальність. У нас немає однакових уроків. кожен новий урок допомагає здобувати знання актуальної англійської – від неформального побутового формату до ділового та презентаційного.

- Основну частину складає живе спілкування та розмовна практика. Проходження будь-якої теми засноване на практиці та живому спілкуванні. Теорія без практики немає сенсу. Близько 95% уроку – це опрацювання комунікативних ситуацій на найсучасніші теми – бізнес, технології, подорожі тощо.

- Переходи до нових рівнів здійснюються плавно. Усі теми пов'язані в логічний ланцюжок. Відсутні різкі стрибки та переходи на складніші рівні. Перехід не буде здійснено, доки викладач не матиме впевненості, що слухачі повністю засвоїли попередній матеріал.

- Уроки мають комплексну побудову. У плані уроку дотримується баланс комплексного вивчення мовних навичок, що забезпечує максимальне засвоєння матеріалу. Комбінування матеріалів методистами здійснюється таким чином, щоб сконцентруватися на найважливішому та актуальному для сучасної людини.

Ваш результат навчання на курсах англійської мови для початківців

- Навички вільної розмовної мови

Ви подолаєте мовний бар'єр, позбавитеся дискомфорту і зможете швидко і впевнено формувати свої думки вголос.

- Міцна граматична основа

Ви освоїте найважливіші моменти граматичної основи – знання простих часів, правил використання прислівників та прикметників, часто вживаних прийменників.

- Базовий лексичний мінімум

Під керівництвом викладача ви отримаєте необхідний лексичний запас для зручного спілкування з носіями мови. Сучасні методики дозволяють швидко закріплювати та правильно використовувати великі обсяги слів із різних сфер життя.

- Нові можливості для вашого саморозвитку та професійної реалізації

Ви зможете впевнено почуватися у закордонних поїздках, спілкуватися з носіями мови та не відчувати дискомфорт, почати спілкуватися із закордонними партнерами та будувати свою кар'єру в міжнародній компанії

Міфи про вивчення англійської з нуля

Якщо від рішення записатися на курси англійської мови для початківців до нашої школи English Bridge вас утримують різні стереотипи та міфи, про які ви коли-небудь чули, то ми готові розвіяти їх прямо зараз!

Міф №1. Можна легко вивчити англійську самостійно.

Трудомістка, копітка і тривала праця, яка може не дати бажаного результату і під силу далеко не кожній людині, оскільки потребує певних особистісних якостей. Досвідчений викладач здатний забезпечити доступну та наочну подачу матеріалу, відкоригувати вимову, підказати сучасні методики швидкого освоєння великого обсягу інформації та сконцентрувати навчання на базових ключових моментах.

Міф №2. Існують швидкі авторські методики вивчення англійської мови.

Дати твердий впевнений результат можуть лише системні заняття під якісним викладацьким моніторингом, з виконанням домашніх завдань та величезною кількістю практики. Досягти таких результатів самостійно навіть із найпросунутішою методикою не вдасться.

Міф №3. Можна вільно заговорити англійською після перегляду фільмів та прослуховування музики мовою оригіналу.

Такий прийом може бути лише допоміжним елементом, щоб покращити сприйняття англійської мови на слух, а також краще зрозуміти менталітет та культуру англомовних носіїв. Але зрозуміти принципи побудови речень, основу та логіку англійської мови, що необхідно для розмовної мови, не вдасться.

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!