Курси розмовної англійської мови


Курси розмовної англійської мови

Курси розмовної англійської мови

Будь-яка мова – це комунікативний інструмент. Англійська мова на сьогодні є однією з найпоширеніших мов у світі. За останніми даними статистики, англійська є рідною мовою для близько 400 млн. жителів планети, а розмовляє англійською близько 1,3 мільярда людей.

Можна впевнено говорити, що сучасна англійська мова сьогодні – це міжнародна комунікаційна мова. Тому володіння англійською на вільному розмовному рівні актуальне, якщо ви хочете почуватися повноцінним членом міжнародного співтовариства, комфортно подорожувати світом, розвиватися та пізнавати нове.

Проблема з розмовною вільною мовою є не тільки у людей старшого покоління, а й у сучасних випускників. Шкільна програма продовжує акцентувати велику увагу на граматиці та теорії щодо англійської мови, але не вчить застосовувати теорію на практиці, живому спілкуванню приділяється мало часу.

Ефективне вирішення проблеми – курси розмовної англійської мови у Харкові.

Кому підходять курси розмовної англійської мови

Вам слід звернутися до нашої школи, якщо Ви:

- Зазнаєте дискомфорту від незнання мови

Незнання мови обмежує можливості для повноцінного спілкування з людьми з інших країн, подорожей, навчання та роботи. Навички вільної розмовної мови англійською дозволять почуватися більш впевненим та вільним у діях.

- Ніколи раніше не вчили англійську мову

Навіть якщо ви володієте іншою іноземною мовою, і вам не потрібне знання англійської для роботи, це не привід відмовлятися від можливості розширити свої можливості. Оскільки англійська – одна з найпоширеніших мов у світі, курси допоможуть підвищити ваші комунікаційні можливості.

- Маєте досвід вивчення англійської мови

Поверхневі знання та навички, мовний бар'єр та нездатність впевнено почуватися при спілкуванні англійською мовою – проблеми, які легко вирішуються під час навчання на курсах розмовної англійської мови у Харкові. Недостатня практика розмовної мови – характерний недолік стандартної шкільної програми.

- Шукаєте комфортний спосіб розширити свої мовні навички

Наші курси англійської мови в Харкові дають можливість підібрати оптимальний графік навчання з урахуванням вашої професійної зайнятості. Навчання проводиться у ранкових, денних та вечірніх групах.

Чому вибирають нашу школу?

- Великий досвід та висока кваліфікація викладачів. Наша школа англійської мови English Bridge успішно працює у Харкові з 2006 року. Наші педагоги мають великий досвід, відповідну педагогічну/лінгвістичну освіту, що регулярно проходять підвищення кваліфікації. Багато викладачів мають міжнародні сертифікати та досвід роботи за кордоном.

- Сучасна розмовна англійська мова. Жодних заїжджених шаблонних тем. Сучасна лексика та найактуальніші теми для розмовної практики – подорожі, побутове та неформальне спілкування, бізнес, сучасні технології тощо.

- Актуальні програми навчання. Навчання ґрунтується на сучасних європейських програмах. Наші методисти відсівають із величезного обсягу навчальних матеріалів і залишають лише найважливіше, актуальне та практичне. Отримані знання дозволять вам комфортно почуватися під час спілкування з носіями мови.

- Доступна вартість та зручне розташування. Ціна на наші послуги доступна та конкурентоспроможна. Наш офіс розташований у самому центрі Харкова за адресою вул. Пушкінська, 64. У кроковій близькості знаходиться метро Пушкінська та станція метро Архітектора Бекетова.

Головні цілі та завдання курсів розмовної англійської

- Повне та якісне занурення у мовне середовище. Подолання мовного бар'єру головне завдання. Піде незручність і страх помилок. Досвідчений викладач відкоригує мовлення, підкаже та виправить можливі помилки.

- Поліпшення можливості сприйняття англійської мови на слух. Напрацьовуються навички легкого сприйняття англійської мови на слух. Перегляд англомовних фільмів стає доступним мовою оригіналу, пісні та інші відео- та аудіо-матеріали знайдуть для вас інші фарби та значення.

- Нарощування словникового запасу. Сучасні методики дозволяють за короткий термін без особливих складнощів значно збільшити словниковий запас. Педагог допоможе виправити помилки вимови та загалом удосконалити розмовну мову.

Як відбувається урок у нашій школі

- Щонайменше 95% уроку – це розмовна практика.
- У ході занять щоразу опрацьовуються нові комунікаційні ситуації.
– План уроку складається на базі сучасних європейських програм навчання.
- Викладач моніторить успіхи навчання, застосовує індивідуальний підхід та коригує можливі помилки вимови.

Ваш результат після навчання на курсах розмовної англійської мови

- можливість вільного спілкування з англомовними іноземними громадянами.
- збільшення словникового запасу в розрізі сучасних актуальних тем спілкування.
- Поліпшення навичок говоріння та сприйняття англійської мови на слух.
- Поліпшення якості вимови.
- Можливість позбавитися почуття дискомфорту під час перебування за кордоном під час подорожей.
- Почуття впевненості та можливості подальшого розвитку мовних навичок.

Володіння розмовною англійською мовою – це, скоріш, необхідність кожної активної сучасної людини. Сьогодні світ прагне глобалізації та взаємної інтеграції. А це означає, що знання іноземних мов вам може знадобитися не лише за кордоном, а й у межах своєї країни. Розширюються бізнеси зв'язку українських компаній з іноземними партнерами, активно розвивається туризм, збільшується кількість іноземних студентів у харківських ВНЗ. Все це робить актуальними курси англійської мови в Харкові від школи English Bridge.

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!