Індивідуальне навчання


Індивідуальне навчання

Індивідуальні заняття з англійської

Якщо ви хочете швидко та якісно опанувати англійську мову та віддаєте перевагу індивідуальному навчанню, запрошуємо до школи англійської мови English Bridge у Харкові!

Індивідуальні заняття відрізняються рядом переваг:

- навчання із застосуванням оригінальних методик з урахуванням особливостей та переваг кожного;
- переважна форма проведення занять;
- оптимальна інтенсивність навчання;
- підготовка до міжнародних іспитів, які необхідно скласти.

Індивідуальні заняття англійською мовою дають можливість опанувати англійську мову і стати активним її користувачем протягом короткого часу.

Кому підходять індивідуальні заняття з англійської?

Індивідуальне навчання на курсах англійської можна назвати універсальним, так підходить для широкого кола слухачів:

- особам, які хочуть опанувати англійську мову для досягнення поставленої мети;
- IT-фахівцям, докторам, логістам, юристам та спеціалістам багатьох інших професій, які йдуть шляхом самовдосконалення;
- бізнесменам, які ведуть діяльність із закордонними партнерами;
- абітурієнтам, які планують навчання за кордоном;
- блогерам, що подорожують по всьому світу, і всім, хто хоче вільно розмовляти англійською.

Побудова уроку на індивідуальних заняттях

Усі уроки на індивідуальних заняттях проводяться за спеціально розробленими програмами з урахуванням початкового рівня знання мови. Якщо йдеться про спеціалістів, то програми складаються з урахуванням особливостей професії. Графік та обсяг програми  вибудовується спеціально під ваші потреби та часові рамки в освоєнні матеріалу.

Наші програми для індивідуальних занять адаптовані до індивідуальних цілей кожного слухача, на яких окремо вивчаються особливі тематики: імміграція, бізнес, спеціальності.

Таким чином, ви зможете пройти не тільки класичну програму, але й поглиблено вивчити складні теми, що охоплюють ширші пласти лексики. Навчання проводиться лише за новими європейськими програмами. Учні отримують доступ до великої бібліотеки англійських підручників. Уроки, що складаються на 95% з корисної практики та нової інформації, дають гарантовано високий результат!

Переваги індивідуальних занять

Максимально зручний графік – це одна з важливих переваг індивідуальних занять англійською мовою в нашій школі в Харкові. Такий формат навчання є ідеальним для слухачів, у яких не фіксований графік роботи, навчання, або робота пов'язана з частими відрядженнями.

У вас завжди є можливість домовитися з викладачем, щоб змінити графік індивідуальних занять, коригувати навантаження або внести при необхідності зміни до розкладу. Великою перевагою уроків такого формату є повна і нерозділена увага тичера, зосереджена повністю на вас.

Ви матимете можливість багато практикуватися в розмовній мові, незалежно від вашого рівня володіння англійською мовою, закріплювати пройдений матеріал, ставити запитання викладачеві та отримувати на них відповіді.

Виконуючи дані викладачем послідовні завдання, ви гарантовано навчитеся правильно будувати мову, розуміти її на слух, вивчіть багато інших аспектів англійської мови.

Знаючи всі ваші прогалини та недоліки в англійській мові, викладач приділятиме особливу увагу їх усуненню.

Ваш результат

Після проходження індивідуального курсу вивчення англійської мови, ви побачите, що докладені вами зусилля та вкладені кошти повністю окупляться, і принесуть, бажані результати:

- нові можливості та перспективи кар'єрного зростання;
- отримання можливостей дивитися фільми, читати книги, отримувати нову інформацію мовою оригіналу;
- підвищення рівня інтелектуального розвитку;
- здатність швидко говорити на «крутому інгліш»!

Якщо ми зуміли вас вразити, тоді вам залишилося тільки подати заявку в нашу школу на індивідуальні заняття з англійської мови!

Записатися

Індивідуальне навчання

Бажаючи отримувати максимальну увагу викладача під час навчального процесу, вибирайте індивідуальні уроки. Вони коштують дорожче, проте мають безліч переваг у порівнянні з груповими заняттями.

Важливі переваги

 • Індивідуальний підхід до навчання. Це означає, що вам будуть готуватися такі заняття, які врахують наявну підготовку (якщо вона є).
 • Під час уроку попросити викладача ще раз пояснити незрозумілі моменти.
 • Вчитель буде відчувати ваші "слабкі" місця і більше часу залишить на їх опрацювання.
 • Ви - інтроверт, маєте проблеми з соціалізацією та спільною роботою. У цьому випадку індивідуальні заняття з англійської мови.

Коли потрібно вибирати індивідуальне навчання англійської мови

 1. Через природні причини відчуваєте складнощі з розумінням і запам'ятовуванням.
 2. Раніше проходили групове навчання, але бажаних результатів не отримали.
 3. Хочете "підтягнути" певні моменти: вимова, побудова речень, граматику. Індивідуальний підхід до клієнта дасть кращі результати, ніж загальні заняття з кількома абітурієнтами.
 4. Вас дратують "сусіди" у групі ENGLISH BRIDGE. Хтось може бути більш навчений, швидше сприймає нову інформацію, відповідає швидше за інших або просто неприємний у своїй поведінці. Відчуття дискомфорту призводить до неуспішності та відчуття деякої неповноцінності.
 5. Не встигаєте відвідувати групові заняття, що призводить до їхнього пропускання. Саме для вас будуть підготовлені блоки з усним та письмовим матеріалом, а заняття проводяться з періодичністю, як виходить.
 6. Коли швидкість та якість вивчення мови дуже важливі, але освоїти весь матеріал потрібно у стислий термін, тому хочеться отримати максимум за оплачені гроші.
 7. Під час індивідуальних англійських занять ви можете уточнити у викладача деякі моменти по роботі, пов'язані з використанням іноземної мови. Наприклад, попросити допомогу у складанні листа партнерам чи правильної відповіді на отриману кореспонденцію.

Про що слід пам'ятати

Заняття віч-на-віч з викладачем мають свої особливості.

- ви не сховаєтеся за спини інших, відповідати урок доведеться самому. Якісний підхід до навчання має бути впроваджений із першого заняття;

- індивідуальний підхід до навчання передбачає щоденні самостійні заняття вдома. Якщо це забувати, вашому куратору доведеться повторно пояснювати тему, що призведе до подовження періоду підготовки та додаткових витрат для учня;

- оволодіння мовою у прискорені терміни вимагатиме відмовитися від вечірнього дозвілля. На кілька місяців доведеться відмовитися від дружніх посиденьок, спільного шопінгу та екскурсійних поїздок;

- тим, хто бажає освоїти "американську" або "оксфордську" догану, потрібні індивідуальні заняття з носієм англійської мови. Це можна робити на платній основі чи безкоштовно. У другому випадку потрібно знайти відповідного іноземця в інтернет-мережі та запропонувати взаємну послугу з навчання своєї мови;

- коли довго хворієте або перебуваєте у тривалому відрядженні, за домовленістю з викладачем навчання можна продовжити онлайн за допомогою Скайпу.

- якщо ви не розрахували фінансову складову, яка вища, ніж при групових заняттях, навчання доведеться перервати.

Викладачі ENGLISH BRIDGE воліють використовувати гнучку політику в процесі навчання. Розкажіть їм, який формат занять вам прийнятніший, що забезпечує краще розуміння матеріалу: відеоматеріали, друкована інформація, перегляд фільмів без титрів - і вони врахують ці моменти при проведенні індивідуальних уроків англійської мови.

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!