Інтенсиви з англійської


Інтенсиви з англійської

Уроки англійської мови онлайн

Що вибрати інтенсив чи стандартний курс англійської? Тут на ухвалення рішення може впливати такі фактори: власна зручність, наявність часу та професійна необхідність.

Інтенсив можна охарактеризувати так: швидкий результат + мінімальні часові витрати = profit.

Інтенсивне навчання англійської мови будується на активній залученості до процесу вивчення та отримання більшого обсягу інформації за відносно короткий проміжок часу. Наприклад, якщо групові заняття проходять по 90 хвилин двічі на тиждень, то при навчанні в інтенсивному режимі доведеться проходити по 6 годин мовної практики на тиждень.

Кому підходять?

Інтенсив у школі англійської мови English Bridge у Харкові буде корисним для тих, хто:

- бажає вийти на новий рівень володіння англійською мовою;
- давно не мав мовної практики і прагне швидко повернутися в колишню форму та активувати забуті навички;
- Стоїть на порозі підвищення і бажає підвищити рейтинг в очах оточуючих, щоб «вписатися» у кар'єрний поворот.

Найвдаліше рішення – це вибрати інтенсивність у холодну пору року, коли менше спокус поїхати на природу або вирушити на прогулянку з друзями.

Завдяки активному зануренню в вивчення англійської, ви зможете повністю сфокусуватися саме мовою, не відволікаючись на інші хобі, заняття.

І важливо розуміти, що інтенсив – це не чарівна пігулка, а серйозна та старанна робота, яку виконує, і викладач, і студент.

Побудова уроку

Оскільки метою інтенсивів є отримання об'єму інформації в стислий термін, на уроці ви отримуватимете постійне навантаження, щоб знання добре відкладалися в пам'яті.

При виборі інтенсивного курсу навчання добре, якщо у вас буде певна підготовка, яка дає змогу активно поринати у вивчення англійської мови. У нашій школі 95% програми включає корисну практику, а не «голу» теорію.

На уроках ви активно занурюватиметеся в навчання, а вдома виконуватимете домашні завдання, тому англійська міцно займе місце у вашому повсякденному житті. Незважаючи на високе навантаження та частоту навчання, інтенсивні дають можливість досягти швидких результатів без товстих словників та важких підручників.

На кращих інтенсивних курсах англійської в школі English Bridge застосовується ефективна комунікативна методика, що передбачає вільне залучення фраз у живому спілкуванні.

Ваш результат

Інтенсиви англійської мають чітку та вузьку специфіку, яка дає можливість швидко отримати практичну користь:

- підготуватися до співбесіди;
- покращити свою презентацію;
- підтягнути лексику перед поїздкою за кордон;
- повторити окремий аспект англійської мови;
- подолати мовний бар'єр, тому що практики на заняттях буде вимушено багато.

Як відбувається урок

На уроках інтенсиву акцент ставиться на розмові і більшу частину навчання ви розвиватимете розмовні навички в англійській мові. І якщо ви добре знаєте граматику, але зазнаєте труднощів з подолання мовного бар'єру, то інтенсиви в нашій школі – це те, що вам потрібно!

Багато розмовляючи на занятті з викладачем актуальною сучасною англійською, ви будете з кожним уроком плавно переходити на новий рівень!

Що ще треба знати про інтенсиви?

Йти на інтенсив чи ні? Відповідь на це питання залежить від обсягу накопичених вами знань та рівня англійської.

Якщо ваше знайомство з мовою перебуває в початковій стадії, треба розуміти, що на вас чекає активна робота, для якої необхідно мати міцний лексико-граматичний фундамент. Його наявність дозволить вам надалі спокійно і результативно збагачувати мову новими конструкціями.

У нашій школі працюють найкращі викладачі, які готові передати вам свої знання та навички на інтенсивних курсах англійської мови в Харкові!

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!