Speaking Club


Speaking Club

Speaking club

Вивчення англійської мови має приносити задоволення! Розмовні клуби завжди проходять весело та стосуються абсолютно різних тем. Подібні заняття можуть відбуватися у абсолютно різних форматах, починаючи від настільних ігор, закінчуючи дискусіями та суперечками.

Speaking club чудова можливість покращити твої мовні навички, сприйняття мови на слух, а також словниковий запас.

Живе спілкування має життєво необхідну важливість практично всім, незалежно від характеру, життєвих поглядів, віку. Нам просто потрібно контактувати з іншими людьми. Чим же відрізняється спілкування рідною мовою і вивчаємою - практично нічим, є лише певний обсяг інформації знань мови, що вивчається, який ставить певні рамки у формулюванні вашої мови. На подібних заняттях відбувається обмін інформацією, розширення кругозору, йде страх говорити, так як ви завжди знаходитесь у взаємодії з іншими учнями. Дуже важливо, що всіх учнів поєднує одна мета - побудова хороших мовних навичок англійської мови. Беручи участь у Speaking Club ви помічаєте як кажуть та мислять студенти різних рівнів англійської, як будують мову студенти з більш високим рівнем. Саме для зняття цієї незручності спілкування, мовного бар'єру і з'явилися розмовні клуби та стали необхідним доповненням у вивченні англійської та інших мов.

Як проходить Speaking Club?

Розмовний клуб може відбуватися в аудиторії, у парку, у кафе, практично у будь-якому місці! Спілкування відбувається у більш неформальній обстановці, якщо порівняти спілкування під час уроку. Вся увага подібних занять приділяється розмовної мови, оскільки граматичні конструкції не розглядаються на подібних заняттях. Ви можете вибудовувати будь-який монолог думок на мові, що вивчається, але від цього буде мало толку, так як саме в діалогах і сприйнятті мови на слух ми набуваємо тих необхідних навичок, які відіграють важливу роль у формуванні мови.

Майже у всіх учнів початкових рівнів присутнє певне збентеження перед розмовою на мові, що вивчається. Чи зможу я правильно сказати / побудувати питання / речення і тп - ці думки є практично у всіх новачків, які бачать навколо себе учнів з сильнішим рівнем. Але, без практики ніхто ще не заговорив англійською швидко і без помилок! Навчання без практики не дасть тих результатів, на які націлена певна більшість учнів. Чим раніше ви почнете говорити, як умієте з вашим рівнем знань, помилятися і виправляти, просто практикуватися, тим раніше ви почнете прогресувати в побудові мови, що вивчається.

Важливість Speaking Club є величезною, подібні результати практики не замінити нічим іншим. Це буде величезним плюсом у вивченні англійської мови, оскільки розвиває вміння говорити, розуміти, думати англійською.

Записатися

Speaking club

Для чого потрібне живе спілкування англійською мовою? Так ви вбудовуватимете діалоги, говорити без сорому, успішно практикуватися при поповненні словникового запасу.

Клуб англійської мови Speaking club довів високу ефективність ще першого року свого існування. В учасників зникала закріпаченість, вони починали спілкуватися вільно, не соромлячись неправильної вимови, тривалого підбору слів.

Що отримують студент:

1. Атмосферу тепла та доброзичливості. Якщо знаєте, що ваші помилки та промахи вважаються цілком природними, тому що вони є і в інших учасників, а коригування лінгвістичних неточностей робиться викладачем дуже м'яко, то захочеться приходити сюди знову і знову.

2. Мовну практику. Можна довго вивчати правила побудови речення, але поки не заговоріть самі, все залишиться лише теоретично.

3. Практика розмовної англійської навчить побіжному та вільному спілкуванню. Саме це цінується під час роботи з іноземцями, в американському університеті, спілкуванні в компанії, де є англомовні друзі. А ті, хто довгий час перебувають закордоном, згодом навіть думати починають нерідною мовою.

Чим цікава кожна зустріч

  • Забудьте про шкільні уроки, які часто проводилися нудно та однотонно. Тут усі є добровільними та активними учасниками.
  • English SPEAKING CLUB за рахунок регулярності проведення забезпечує підвищення рівня володіння мовою. Помічено, що якщо щось робити протягом 21 дня, це стає звичкою, вбудованою у життєвий ритм людини. Саме таким стає і наш клуб: люди приходять без жодного примусу, усвідомлюючи важливість та продуктивність подібних зустрічей.
  • Клуб спілкування англійською - це щоразу нова тема, яка може бути озвучена викладачем або залишатися сюрпризом.
  • Зустрічі розробляються щоразу іншими. На них дивляться фільм іноземною мовою, дискутують про якусь новину, обговорюють певну тему, діляться враженнями від певних подій.
  • Мова учасників розмовного клубу англійської мови "заграє" новими акцентами, тому що тут часто розглядаються фразеологічні звороти, сучасний сленг, ідіоматичні значення.
  • Якщо пріоритетно важливим є вибір англійської або американської вимови, носій мови обов'язково внесе корективи у вашу іноземну мову.

Якщо потрібна хороша практика англійської мови, ви розумієте користь від подібних зустрічей, то через короткий час відчуєте позитивні результати у спілкуванні з іншими учасниками SPEAKING CLUB. Про умови відвідування дізнайтесь у менеджерів школи англійської мови English Bridge.

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!