Уроки англійської мови онлайн


Уроки англійської мови онлайн

Уроки англійської мови онлайн

Якщо ви мрієте навчитися говорити англійською, але відчуваєте незручність на очних курсах або елементарно не знаєте з чого почати, скористайтеся нашими уроками англійської онлайн!

Попит на онлайн навчання останнім часом стабільно зростає. Цьому є цілком об'єктивне і зрозуміле пояснення – онлайн уроки англійської в Харкові є практичним, доступним і ефективним способом освоїти мовну базу і почати розмовляти.

Одна з головних переваг уроків англійської мови онлайн – максимально гнучкий та зручний графік навчання. А  перевага нашої школи англійської мови English Bridge в Харкові – лише актуальна англійська та сучасні освітні методики європейського зразку!

Кому підходять курси онлайн у нашій школі?

- Потрібен гнучкий графік. Нестандартний робочий графік, часті роз'їзди або висока зайнятість – всі ці фактори враховуються під час навчання онлайн англійською. Завжди можна скоригувати графік занять з викладачем.

- Вважаєте за краще займатися у звичній обстановці. Домашня звична обстановка допомагає краще сконцентруватися чи навпаки почувати себе спокійно та не відволікатися на оточення? Онлайн уроки англійської – рішення саме для вас. Опановуйте мову в максимально комфортній для себе обстановці.

- Впевнені у переваги індивідуального підходу. Під час онлайн занять за індивідуальним графіком увага викладача повністю сконцентрована на учні. Це одна з переваг даного формату, що забезпечує високу результативність навчання.

Побудова уроку

При побудові плану уроку застосовується комплексність. Метою навчання є забезпечення необхідним обсягом знань для вільного спілкування в різних ситуаціях. А це означає, що в уроці все має бути правильно збалансовано – розмовна практика, сприйняття мови на слух, формування словникового запасу та основ граматики.

Навчитися говорити без граматики можна, але це буде набагато складніше і трудомісткіше. Для того, щоб вільно говорити, необхідні базові знання принципу побудови англійської мови. Більшість уроку присвячена практиці та розмовної промови.

Ваш результат

- Новий рівень знання англійської мови. Ви набудете практичних мовних навичок, які розширять ваші можливості, спілкування, використання відео- та аудіофайлів англійською мовою. Ви більше не відчуватимете незручність або дискомфорт, говорячи англійською.
- Особистісний ріст. Вивчення іноземних мов можна порівняти з гімнастикою для розуму. Ви розвиваєте та тренуєте свої інтелектуальні здібності, покращуєте пам'ять, гостроту розуму та кмітливість. Під час уроків ви отримуєте доступ до найсучаснішої та найактуальнішої інформації, що розширює ваш кругозір і дозволяє дізнаватися про нове.
– Нові перспективи кар'єрного зростання. Знання англійської дає можливість претендувати на працевлаштування у міжнародні чи іноземні компанії, розширювати співпрацю із зарубіжними компаніями. Це також відкриває перспективи переїзду для навчання, роботи чи постійного проживання за кордон.
– Нові можливості для самореалізації. Подорожі в будь-який куточок перестануть бути проблемою, оскільки ви зможете самостійно спланувати їх і почуватися при цьому впевнено. Ви також зможете дивитися фільми та читати книги мовою оригіналу, використовувати для пошуку інформації англомовні джерела.

Як відбувається урок

- Активне залучення до навчального процесу, мотивація.
- Освоєння матеріалу з акцентом на практику.
- Тільки актуальні теми та сучасна англійська.
- Моніторинг викладачем засвоєння матеріалу.

Що ще потрібно знати про наші уроки англійської онлайн

Наша школа англійської мови є провідною у Харкові та пропонує послуги високої якості. Усі викладачі мають відповідну освіту та великий досвід.

Матеріально-технічна база та використання інноваційних освітніх методик забезпечує ефективність та якість онлайн уроків англійської мови.

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!