Про нас

Давайте знайомитися

Давайте знайомитися

Ми займаємося викладанням англійської мови з 2006 року. Висока якість навчання та високий рівень організації завжди були для нас у пріоритеті. Наша школа відповідає всім сучасним вимогам щодо навчання англійської мови для дорослих.

Наше головне завдання – навчити студентів швидко говорити англійською, розуміти абсолютно різний діалект.

Нові європейські методики, нові прийоми викладання, професійні викладачі, велика бібліотека навчальної літератури допомагають створювати цікаві та ефективні заняття. У нас не буває двох однакових уроків, тому що кожен урок завжди розроблений під конкретну групу та враховує всі необхідні моменти.

Щороку у Харкові тисячі людей вирішують освоїти англійську мову. Це може бути необхідністю для роботи, навчання, подорожей. Деяким працівникам просто необхідний високий рівень англійської, для вільного спілкування з носіями, деяким для відкриття нових перспектив та багато іншого. English Bridge - саме та школа, яка може надати все необхідне для якісного навчання англійської мови. Кожен рівень у нашій школі вміщує великий обсяг корисної інформації, яка завжди буде необхідною в абсолютно різних сферах діяльності.

Навчальний процес

Наш навчальний процес відрізняється від того, із чим зазвичай звикли стикатися в інших школах англійської мови. Ми доклали багато зусиль для відповідності високим європейським вимогам проведення занять, підбору навчальної літератури, часто унікальній. Наші методисти та засновники школи мають великий досвід роботи в європейських школах англійської мови, що є фундаментом для побудови занять в English Bridge. Ми стежимо за розвитком викладання англійської, появою нових підручників, беремо участь у різних семінарах та майстер-класах, та регулярно впроваджуємо щось нове у наш навчальний процес.

Ми щиро раді за тисячі наших випускників, які досягли відмінних результатів та інших досягнень.

Навчальний процес
Методика

Методика

Комунікативна методика або комунікативний підхід (communicative approach) з'явилися у Великій Британії, наприкінці 60-х, на початку 70-х. Методика постійно розвивалася та вдосконалювалася, з'являлися нові погляди та абсолютно інші підходи у вивченні англійської та інших мов. Необхідністю створення методики було швидке вивчення мови. І, провівши безліч тестів, вчені з Великобританії дійшли висновку - метод комунікативних компетенцій є найякіснішим та найшвидшим способом вивчення іноземної мови. Основною відмінністю комунікативної методики стало ведення/побудова уроку на мові, що вивчається, і розвиток всіх чотирьох мовних навичок у зв'язці (читання, напис, аудіювання і побудова мови).

Більшість англійських підручників таких видавництв як Oxford press, Cambridge press, Macmillan та багатьох інших розроблені під комунікативний підхід навчання.

В українських школах англійської комунікативна методика почала з'являтися наприкінці 90-х років. Учні, які вивчали англійську за традиційними системами навчання, скаржилися, що розуміють англійську мову, але бояться, соромляться чи не можуть відповісти. Комунікативний підхід змінив подібні ситуації, тому що весь урок проходить англійською мовою і учень задіяний у діалогах, переказах, аудіювання тощо. Учень потрапляє в англомовне середовище, виконує різні завдання і постійно практикується. За рахунок великої кількості розмовної практики такі поняття як "мовний бар'єр", "боязнь говорити" просто відсутні. Це набагато швидше формує вашу мову та сприйняття її на слух, від різних носіїв англійської мови.

Основні принципи.

На початку 80-х кілька британських вчених вивели основні принципи комунікативної методики. Вони залишилися без змін до сьогодні:

  1. Значення є першорядним.
  2. Функціонально значущі діалоги. Їх не треба заучувати, їх треба будувати.
  3. Комунікація вивчається з першого уроку.
  4. Рідна мова не використовується.
  5. Учні багато працюють у парах, маленьких групах та всієї групою.
  6. Англійська мова вивчається методом спроб і помилок.
  7. Мотивація учнів підвищується через інтерес до комунікації англійською мовою.

 

Значення викладача.

На відміну від інших методик та способів вивчення, де викладач часто грає роль суворого наглядача, у комунікативній методиці викладач виконує кілька функцій:

  1. Викладач є сполучною ланкою між англійською та учнями. Учні не обмежуються ні в чому, а контролюється лише там, де це потрібно.
  2. Викладач підвищує ефективність, дає корисні поради та настанови учню.
  3. Викладач знає рівень і можливості кожного учня групи, тому вибудовується максимально ефективне заняття.
0
успішних студентів
0
проведених занять

Наші викладачі