Англійська для підлітків


Англійська для підлітків

Англійська для підлітків.

З кожним роком знижується вік учнів, які бажають вивчити англійську. Батьки хочуть, щоб їхні діти знали цю мову якомога раніше. Знання англійської у шкільному віці дає можливість не лише вступити до іноземного вузу, а й бути більш ерудованим, освіченим вже у ранньому віці. Програма навчання в English Bridge сильно відрізняється від класичної шкільної програми, зачіпає безліч тем і спрямована на зацікавленість учня у матеріалі, що вивчається.

З якого віку можна братися до занять.
Ми рекомендуємо починати вивчати англійську з 13-річного віку (у нашій школі). Звичайно, у нас є учні молодші 13-ти років, але це вже залежить від індивідуальних особливостей кожного: для когось домашнє завдання здасться занадто великим, або буде відчуття дискомфорту при заняттях з старшими учнями, або тема, що розглядається, буде зовсім не цікава і багато іншого.
Другий важливий момент про вік учня – навчальна література, яку ми використовуємо. Усі рівні англійської розподіляються відповідно до європейських стандартів CERF та мають структуровані підручники для кожного рівня. Ми не відходимо від стандартів, розроблених в Англії, займаємося за оригінальними підручниками (Oxford Press, Cambridge, Macmillan etc.) та іншою додатковою літературою, яка рекомендується для учнів не нижче 13-річного віку.

Чи довго вивчати англійську.
Насамперед це залежить від того, де і як довго ви вивчали англійську раніше. Якщо ви навчалися/навчаєтеся в мовній гімназії або в школі з англійським ухилом, найімовірніше ваш рівень не буде початковим, і нам залишилося не так довго вчитися до бажаного результату - вільного володіння англійською (рівень С1-С2).
Якщо англійська раніше не вивчалася, чи немаєте результату навчання і ви знаходитесь на початковому рівні - зрозуміти, скільки часу потрібно для досягнення бажаного рівня просто:
- Elementary (A1). Тривалість рівня 5-5,5 місяців.
- Pre-Intermediate (A2) - 5 місяців.
- Intermediate (B1) - 5-6 місяців.
- Upper-Intermediate (B2) - 5 місяців.
- Advanced (C1) - 6 місяців.
- Proficiency (C2) - 6 місяців.
Рівні С1 та С2 – вільне володіння англійською, проходити різні підручники, нові матеріали на цих рівнях можна кілька разів, бо це лише вдосконалить вашу майстерність.

Викладач, з яким завжди зручно.
Це особливо важливо в тінейджес віці. Наші викладачі проходять спеціальну підготовку, методичні семінари, що дозволяють зрозуміти психологію підлітків, які переживають період змін у житті: перехід від підлітка до дорослого. Головне завдання занять - створити комфортні умови навчання, за яких учень розуміє необхідність здобутих знань і може застосовувати їх одразу.
Програми навчання розроблені з урахуванням інтересів конкретної групи, структура подачі граматики завжди зрозуміла та проста у використанні.

Підготовка до кембриджських іспитів (FCE, CAE, CPE, IELTS).
Останнім часом кембриджські іспити стають дедалі популярнішими серед підлітків, оскільки майже кожен іноземний інститут чи університет потребує підтвердження знань англійської.
Наші викладачі мають великий досвід роботи, та відповідну сертифікацію, ми готуємо учнів до будь-якого іспиту та завжди націлені на максимальний результат. Понад 90% підлітків, які проходили підготовку до міжнародних тестів в English Bridge, отримали найвищі бали.

 

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!