Індивідуальні чи групові заняття?


Індивідуальні чи групові заняття?

Індивідуальні чи групові заняття?

Як правильно вибрати?

1) Індивідуальне навчання.
Кожна школа пропонує кілька форм навчання і практично завжди є можливість займатися особисто з викладачем. Безумовно, є безліч плюсів подібних занять, але також є і мінуси, такі як: висока вартість (іноді в рази дорожча за групове навчання) або повна зайнятість викладача.
Але позитивного набагато більше). Якщо вам не підходить програма групового навчання і необхідно наголошувати, наприклад, на прогалини в граматиці або спікінгу, та й взагалі є певно слабкі місця в мові - індивідуальне заняття все виправить. Досвідчений викладач відразу бачить слабкі місця, і складе програму для їх усунення, якісного відпрацювання та підвищення рівня англійської.
До переваг можна додати більш гнучкий графік занять, що підходить для людей із щільним графіком роботи. Займатися індивідуально можна як у нас в офісі, так і онлайн, що суттєво економить час, витрачений на дорогу. Чим ще класно займатися індивідуально – коригування навантаження! Комусь потрібно займатися раз на тиждень, наприклад студенту філології потрібно розібрати завал у тонкощах граматики, а комусь 5 разів на тиждень, тому що у нього незабаром важлива співбесіда та її спікінг має бути на висоті.
Але найбільшим плюсом можна вважати увагу викладача, повністю зосередження на вас. У групах часто доводиться чекати поки інші студенти відповідають або виконують завдання з різною швидкістю. В індивідуальних уроках таких проблем немає, що дозволяє проходити матеріал більш ефективно, з великою кількістю спікінгу, з більш глибоким опрацюванням граматики.

2) Групове навчання.
При всій різноманітності пропонованих школами програм, групове навчання - найоптимальніший варіант. У групах займаються абсолютно різні люди, різного віку (16+) та з різними цілями вивчення англійської. Грамотно складені програми навчання охоплюють безліч лексичних і граматичних тем, вивчення яких загалом підвищує рівень англійської до будь-якого необхідного. Для студентів високих рівнів не важко спілкуватися на будь-які теми, вести листування, і багато іншого. Різноманітна аудиторія групи дозволяє проводити цікаві дебати, дати незвичайні відповіді, що підвищує інтерес до заняття. Ви завжди перебуваєте в живому спілкуванні з кількома людьми, чуєте різні думки, по-різному розглядаєте питання... Це дуже ефективно та цікаво, чим завжди спілкуватися з однією людиною.
До переваг можна віднести безліч групових завдань, де студенти припускаються помилок. Ви навчаєтесь на чужих помилках! Додаткове повторення, виправлення, опрацювання матеріалу завжди зміцнюють пройдений матеріал. У групі завжди є відмінники, які задають темп засвоєння матеріалу) У решти студентів з'являється бажання працювати посилено, оскільки вони бачать успіхи іншого чи інших учнів. З'являється суперництво, що часто дає потужний ривок у групі, і група стає сильнішою, швидше переходить на наступний рівень.
Ну і головний плюс групових занять - їх вартість, яка істотно нижча за вартість індивідуального заняття. На сьогоднішній день, заняття у групі - найпростіший та найефективніший спосіб вивчення англійської, доступний для всіх бажаючих.
Що ж вибрати – групу чи індивідуальне навчання – питання за вами! Це залежить від ваших потреб та можливостей))

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!