Причини, які заважають покращувати англійську


Причини, які заважають покращувати англійську

Причини, які заважають покращувати англійську

Звичайно ж їх безліч, але ми перерахуємо основні, які на наш погляд заважають найбільше:

1. Відсутність мотивації.
Учень перестає розуміти важливість навчання, і як воно відіб'ється на його майбутньому чи теперішньому. Здавалося б - це елементарні для розуміння речі, при вивченні англійської, але є частина людей, яка втрачає будь-який інтерес до будь-якого виду навчання. У більшій частині лінь бере своє, і будь-яке заняття, чи то навчання чи щось ще, перетворюється на щось зовсім нецікаве.
Важливо розуміти, що англійська важлива не менше ніж рідна мова. Англійська стала просто необхідна в багатьох трудових сферах і без нього неможливо працювати. Вимоги до працівників зростають регулярно, і чим краще твоя англійська тим більше шансів отримати більш високооплачувану роботу або підвищення.

2. Невпевненість.
Це проблема початкових рівнів. Хтось не може говорити так, як йому хочеться, хтось прокручує в голові граматичні конструкції тощо. Учень усвідомлює, що знає далеко не все, внаслідок чого з'являється невпевненість. Особливо в ті моменти, коли учні стикаються із незнайомими словами, не розуміють розмови, не знають граматики. Вивчити англійську за 2 місяці не вийде, наскільки старанно б ви не займалися. І це не треба боятися. Знати все і відразу просто неможливо, для цього і існують поділки за рівнями англійської, щоб у потрібному темпі, з певними підходами вивчати мову. Якісно пропрацювати матеріал можна тільки великою кількістю практики, що, звичайно ж, потребує часу. Практика дасть вам певний досвід, за яким піде впевненість.
практика-досвід-впевненість

3. Боязнь помилок.
Немає таких учнів, які не робили помилок в англійській. Помилки – природна частина процесу навчання. Без виправлення та розуміння помилок ваша англійська точно не зможе правильно прогресувати. Боязнь здатися незнаючим, смішним, виглядати безглуздо - часто гальмує прогрес учня. Помилки мають бути виправлені, і дуже важливо розглядати їх на практиці та виправляти.
Думка учнів, які вважають, що speaking club вирішить проблеми з промовою, є помилковою. Мова без виправлення помилок - практично марнування часу. Тільки виправлення, усвідомлення помилок веде до прогресу.

4. Відсутність часу вивчення.
О, це класика. Щодня у нас купа справ. Робота, діти, батьки, соцмережі та багато іншого... Все це знижує сконцентрованість на навчанні англійської. Знайти час для англійської буває справді складно, але ситуацію можна покращити:

- Безліч всіляких підписок на серіали, спорт, роботу тощо.
- Займайтеся англійською регулярно. Ми чудово розуміємо, що приділити пів дня англійській для багатьох справді складно. Навіть 10-15 хвилин на день дадуть результат!
- Не забувайте про періодичність! Нехай ви займаєтеся мало, зате займайтеся регулярно, англійська не любить перерв у навчанні. Навіть якщо це буде 10 хвилин - займайтеся щодня.

5. Негативний відбиток минулого навчання.
Так, шкіл зараз багато, і отримати негативний досвід легко. Не ведіться на рекламу, яка обіцяє вам вивчити мову за 2-3 місяці, без домашніх завдань, без підручників, з "новими методиками" та іншою нісенітницею. Крім людських факторів викладач англійської повинен бути сертифікований, та/або мати відповідну освіту та кваліфікацію. Навчальна література має бути розробленою фахівцями (не "авторський" підручник) з Oxford, Cambridge, Pearson, Express Publishing..... та багатьма іншими ПРОФЕСІЙНИМИ видавництвами та авторами.

Вчитися в гарній школі англійської – найкраще. Ви точно не пропускатимете оплачених занять, ваша зацікавленість зростає в оточенні інших студентів, невпевненість і страх зробити помилку йдуть самі собою. І найважливіше - ви розумієте, що англійську вчити не так вже й складно, а цікаво і корисно.
Keep calm and carry on!

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!