Розмовна англійська.


Розмовна англійська.

Розмовна англійська.

Хочемо сказати відразу - якщо у вас немає в запасі 10-15 років, або ви не народилися в англомовній країні - без граматики не заговорити. Навіть на середньому рівні.

І тому є граматика, щоб спростити механізм побудови пропозицій,
фраз, та й просто систематизувати мову. Грамотно складений урок включає в себе
розмову та граматику. Граматика служить нам скелетом, на який спирається наша
лексична частина, розмовна і тд.

Ми часто чули думку про дитячу побудову мови. Чому дитина починає говорити своєю рідною мовою без знання граматики тощо... Багато хто вважає, що і дорослий так зможе. Скажімо одразу – зможе. Тільки для цього потрібно мінімум 10-15 років. Навряд чи це когось потішить. Дитячу побудову речень найкраще описують лексико-специфічні граматики. Навіть до 3-х років дитина розуміє як можна говорити, а як не можна, спираючись на той набір правил і слів, які в нього вже є. Дитина сама моделює "свою" граматику, перебуваючи в мовному середовищі, за допомогою поправок батьків, вихователів, старших друзів тощо... Далі в школі стикається зі звичайною граматикою своєї мови на предметах мови та літератури. Чи можна дорослому вивчити англійську таким чином – можна, але це буде набагато довше, ніж звичайний курс англійської.

Англомовне середовище, звичайно, допомагає освоїти мову краще. Але без певного ряду правил гарне мовлення не побудувати. Та й взагалі - ділити мову на безліч частин зовсім невірно. Англійська мова повинна вивчатися в комплексі, і немає жодного сенсу в окремому вивченні граматики, розмовної мови, лексики, сприйняттю на слух, оскільки це формує неправильну побудову мовних навичок. Як би ви не вивчали англійську - завжди потрібна практика, і чим більше тим краще. Практикувати потрібно все в комплексі, з грамотним викладачем, який бачить ваші сильні та слабкі сторони, і складатиме заняття з урахуванням ваших потреб та можливостей.

Як покращити свою промову? Припустимо, що у вас є деякі граматичні, лексичні знання та школа англійської не дає потрібної кількості спікінгу. Що ж робити?

1. Онлайн заняття з викладачем! англійської. Абсолютно не важливо, носій це чи ні. Зараз заняття з носієм все більше переходять до онлайн формату. На сервісах типу Preply, Italki, Talk and Learn, Easylanguageexchange та багатьох інших завжди можна знайти тичера, який буде вашим провідником в англійську мову. АЛЕ є одна умова. Ваша мова має виправлятися та коригуватися! Саме з цієї причини багато хто розчаровується в спікінг клабах, так як носій вас не виправляє і ви робите все більше помилок у мові.

2. Змініть групу/викладача англійської мови. При правильно складеному уроці учні не відчувають нестачі спікінгу. На занятті ви завжди задіяні в діалогах, ситуаційних іграх, у багатьох інших завдань, спрямованих на опрацювання розмови. У групах ви чуєте помилки та виправлення інших учнів та освоюєте мову в комплексі.

3. Перегляд фільмів, серіалів, прослуховування музики, читання англійською. Хоч ви тут і не кажете, але вашу лексику та сприйняття мови на слух це покращує дуже добре. Якщо вам важко – увімкніть субтитри у фільмі або виберіть адаптований під ваш рівень текст, і не намагайтеся перекладати всі слова відразу.

Насамкінець хочемо сказати: найкращий спосіб вивчити англійську мову - заняття з сертифікованим фахівцем високого рівня. Так як на грамотно побудованому уроці учні завжди говорять багато, а граматика, лексика, є інструментами для вашої розмови.

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!