Швидкість навчання


Швидкість навчання

Швидкість навчання


Почнемо з того, що вивчати англійську можна в будь-якому віці. І як показує практика, досягають результату всі, хто докладав до цього зусиль. "Як швидко вивчити мову?" - однозначно відповісти на подібне питання не можна, але далі ми опишемо ті моменти, які впливають на швидкість навчання найбільше.
Відразу хочемо сказати, що методики, які обіцяють вам "вивчити англійську" за місяць - не працюють взагалі. Немає таких систем та форм навчання, які дозволяють так швидко освоїти стільки матеріалу. Для отримання середнього рівня англійської вам знадобиться не менше року, якщо врахувати, що ви сумлінно виконуватимете різні завдання і все, що говорить тичер. Для високого рівня англійської потрібно як мінімум 2 роки. Це приблизний час з урахуванням того, що ваша англійська знаходиться на початковому рівні. Довго це чи ні – вирішувати вам, у будь-якому випадку ми рекомендуємо починати навчання якомога раніше.

Що впливає на швидкість навчання?

1.Ефективність побудови заняття чи методика.
Особливо це стосується тих викладачів англійської, які відкидають світові стандарти навчання, Оксфордські підходи тощо. Ви можете нескінченно довго перебувати на одному рівні без будь-якого прогресу, якщо у вас немає грамотно складеної програми навчання, яка включає безліч моментів. Для складання подібних програм потрібно бути фахівцем у своїй галузі, що потребує безліч зусиль та практики.

2. Якісні підручники.
На жаль, зараз з'являється велика кількість шкіл з "авторськими" підручниками, які в більшості випадків є запозиченою копією когось відомого видання, тільки в рази гірше. Кращими підручниками англійської, безумовно, можна вважати підручники видавництв: Oxford, Cambridge, Express Publishing та багато інших. Це саме ті підручники, над якими працювали десятки передових фахівців у лінгвістиці, дизайні (для візуального сприйняття матеріалу), контент упорядники та багато інших фахівців.

3. Час, який ви готові приділяти англійській.
Англійську не освоїти, а то й приділяти йому час. Ви можете займатися в школах, які пропонують навчання без домашніх завдань, без жодних зусиль, але тоді процес навчання затягнеться на довгі роки (не на 2 роки). Як мінімум займатися потрібно не менше 5 годин на тиждень, включаючи 3 години в школі. З урахуванням грамотного заняття, та домашнім опрацюванням. Звичайно ж, буде великим плюсом, якщо дивитися відео англійською, читати, трапляти і максимально залучати мозок в англомовне середовище. Висновок простий - що більше займаєтеся - тим краще, тільки не забувайте перемикатися на різні види занять.
Вивчення мов має бути регулярним. Не можна займатися англійською кілька місяців, зробити рік перерви і позайматися потім ще 2 тижні) Так едванстом не стати точно. Регулярність занять також є важливим фактором прогресу, а отже і швидкістю вивчення.

Отже, ви самі все чудово зрозуміли. При грамотному підході до навчання можна легко пройти 2 рівні на рік. Для високого рівня англійської (Upper-Intermediate, B2) знадобиться 2 роки, з урахуванням того, що ваш рівень знань був мінімальним.
Якщо ж у вас не початковий рівень – вам ближче йти до бажаного рівня!

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!