Як знайти впевненість в англійській.


Як знайти впевненість в англійській.

Як знайти впевненість в англійській.

Учні всіх рівнів англійської стикаються з певними труднощами навчання. Певна тема заняття, перегляд відео, граматичний аспект засвоюються студентами по-різному. Одному учневі тема може здатися не цікавою, як іншому учневі з цієї групи навпаки. Передбачити майбутні "проблемні місця" в англійській мові складно, але зробити мову впевненою хочуть усі, проблема впевненої побудови мови зустрічається у більшості учнів. Давайте розберемо все, що заважає говорити вільно та впевнено.

1. Підвищуйте рівень англійської мови!

Ви можете займатися в школі, самостійно, з репетитором, за онлайн-програмами - як завгодно, якщо це приносить користь і відчувається прогрес. Важливо не зациклюватися на однотипних завданнях, а робити заняття різноплановими не схожими один на одного, особливо варто пам'ятати тим, хто вивчає англійську мову самостійно. Аудіюванню варто відвести окреме місце у навчанні. Важливо не просто слухати, а розуміти сказане. Спеціально для цього винайдено безліч вправ з використанням аудіо або відео. Чим більше розвивається лексика, граматика, тим зрозумілішим стає розгляд аудіо/відео!

2. Психологічні чинники.

Навіть учні з високим рівнем англійської мови соромляться, бояться здатися смішними, бояться, що їх не так зрозуміють в англомовному середовищі. Хтось відчуває дискомфорт через акцент, погане розуміння мови, невеликий словниковий запас і це нормально. Не варто панікувати. Різновидів вимови англійської у всьому світі дуже багато, і помилок робиться ще більше. Сучасна англійська звучить по-різному в Європі, Китаї, Індії, Південній Америці і т.д. Проте весь світ говорить англійською і далеко не всі його знають на рівні Advanced!

3. Не треба ускладнювати!

Допустимо - ви досягли гарного рівня англійської, але не варто ускладнювати елементарне!

Природна мова може бути досить простою в граматичному та лексичному плані. Носієві мови не потрібно показувати всі круті фрази та моменти граматики в одному реченні. Спілкування в англійській мові має відбуватися з використанням тих слів, які вживаються в рідній мові, підібрати потрібні слова в цьому випадку не складе жодних труднощів. Впевнено спілкуватися англійською можна з середнім рівнем мови, коли ви точно знаєте, як формуються речення і володієте необхідною лексикою. Тоді й відбувається формування ваших мовних зв'язок та побудова мови виходить на новий рівень. Ви бачите - вас розуміють, стаєте впевненішим у власних силах, бажання говорити краще і розвивати англійську зростає, і дуже скоро мова стає природною та впевненою.

4. Занурення у мовне середовище.

Дійсно класна практика – практика в англомовній країні. Відмінне опрацювання лексики, граматики, вимови і в цілому класне прокачування вашого рівня. Звичайно, новачкові дійсно складно зрозуміти природну англійську мову і займатися доведеться багато, щоб розуміти та розрізняти знайомі слова, фрази та вирази. Якщо рівень середній чи високий - окрім задоволення спілкування та відпочинку ви отримуєте цінний досвід, який вплине на якість англійської, впевненість спілкування та простоту використання.

Однак, далеко не у всіх є можливість і бажання перебувати досить довго в англомовній країні, тому ми розглянемо, як зробити англійську впевненішою в домашніх умовах:

  • Необхідний мінімум.

Занурення в мовне середовище дасть кращі результати, якщо ваш рівень не нижче А2 (Pre-intermediate). Ми чудово розуміємо бажання багатьох студентів початкових рівнів – говорити швидше, але для гарної побудови мови потрібна необхідна граматична, лексична база. Формування мови у студентів рівня B1 (Intermediate) відбувається набагато швидше, оскільки фундамент знань дозволяє говорити правильно і впевнено.

  • Перегляд фільмів, серіалів англійською мовою.

Дуже просто і приємно дивитися улюблені фільми або серіали англійською. Початківцям важко зрозуміти мову без субтитрів, і ми рекомендуємо вимикати опорний текст. Слухаючи голоси, інтонації, акценти вимови та багато іншого ви отримуєте сприйняття мови на слух.

  • Книги, пости, журнали, газети.

Важко знайти людину, яка нічого не читає! Ми всі читаємо книги, пости в інтернеті та багато іншого. Зовсім не складно читати все англійською мовою, тим більше, це доступно для кожного бажаючого. Рекомендуємо підписатися на кілька англомовних сайтів, різних ресурсів та отримати хорошу практику, підвищити лексичний рівень, читати корисну та розвиваючу літературу. Щоразу ви стикаєтеся з новими словами, з лексикою, яку вже знаєте, тим самим зміцнюючи її та покращуючи, що допомагає у формуванні англійської мови та розумінні її на слух.

Зовсім не обов'язково їхати за кордон з метою прокачати англійську мову, правильний підхід у навчанні дасть бажаний результат у рідному місті. Формування впевненої мови відбувається комплексно, і, на жаль, немає таких секретів, що дозволяють освоїти такі навички дуже швидко. Впевненість в англійській мові приходить з досвідом спілкування, знання та застосування на практиці граматики, лексики, фразових зворотів. Покращуйте вашу англійську, не бійтеся витратити на це більше часу та зусиль, адже гарне знання мови дає гарні перспективи у будь-якому виді діяльності!

А якщо вам хочеться пройти цей шлях із досвідченим наставником, запрошуємо вас до нашої школи, де можна займатися в групі, індивідуально чи онлайн. Наші викладачі допоможуть подолати всі труднощі англійської мови та отримати максимальну користь з кожного заняття.

Записатися

Ви готові почати? Дізнайтеся про свій рівень англійскої, невиходячи з дому!